Design
1058496

CARL MALMSTEN, satsbord, "Släden", Åfors Möbelfabrik, modell formgiven 1948.

Björk. Märkt. Längd 34-70 cm, bredd 36-41 cm, höjd 52-56 cm.

Mindre bruksslitage med ytliga repor.

Utropspris
6 000 SEK