Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
1058684

ARBETSLAMPA / SKRIVBORDSLAMPA, PFAFF, Tyskland 1950-tal.

Metall. Justerbar höjd och riktning. Bär tillverkarens märke. Skaftens totallängd ca 68 cm.

Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage.

Utropspris
150 EUR
Maiju Kemppainen

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13