VÄGGLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft

Stomme i gulmetall. Vita kupor. Djup 15 cm. Höjd 16 cm. Två fästen finns. Resten saknas.

Märken. Slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
2 jun 2018 17:18
3 000 SEK
2 jun 2018 17:18
2 800 SEK
2 jun 2018 11:20
2 422 SEK
2 jun 2018 11:20
2 222 SEK
2 jun 2018 11:20
2 200 SEK
31 maj 2018 18:51
1 650 SEK
31 maj 2018 18:46
1 550 SEK
31 maj 2018 18:46
1 500 SEK
31 maj 2018 18:46
1 350 SEK
31 maj 2018 18:46
1 250 SEK
31 maj 2018 18:46
1 150 SEK
31 maj 2018 18:46
1 050 SEK
31 maj 2018 18:46
900 SEK
31 maj 2018 18:46
850 SEK
31 maj 2018 18:46
800 SEK
31 maj 2018 18:46
750 SEK
28 maj 2018 21:10
650 SEK
28 maj 2018 21:10
600 SEK
28 maj 2018 21:10
550 SEK
28 maj 2018 21:10
500 SEK
28 maj 2018 21:10
450 SEK
28 maj 2018 21:10
400 SEK
27 maj 2018 20:58
350 SEK
25 maj 2018 17:21
300 SEK