TAKLAMPA, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Stomme av kromad metall. 6 st ljusarmar med glasskupor. Ledbara. Höjd ca 75 cm. Diameter ca 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 jul 2018 12:42
450 SEK
23 jul 2018 20:58
400 SEK
23 jul 2018 20:58
400 SEK
22 jul 2018 18:26
350 SEK
20 jul 2018 22:57
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

279A. Joakim Ojanen, "Dog with Ears and Tail on Fleek".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK