ULLA PROCOPÉ, servisdelar, 12 st, "Valencia", Arabia 1970-tal.
6 tekoppar med fat
1 sockerskål med lock
4 mindre uppläggningsskålar, diameter 10
1 ljusstake
Smärre slitage.