För fyra ljuspunkter, stomme av förkromad metall behängd med glasplattor, diameter 40, höjd ca 90 cm
Ej funktionstestad. Rostangrepp. Åldersrelaterat slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10