GLASSERVIS, 119 delar, Skruf.

GLASSERVIS, 119 delar, Skruf.

24 rödvinsglas, höjd 12,5-13 cm
16 vitvinsglas, 11,5 cm
10 selterglas, c:a 8 cm
16 snapsglas, 10,5 cm
26 dessertvinsglas, 8 cm
27 likörglas, 7 cm

Bruksslitage, två likörglas med små kantnagg.

Utropspris
2 500 SEK