Design
1059484

SKRIVBORD, 1960/70-tal.

SKRIVBORD, 1960/70-tal.

Fanerat med palisander. Sex lådor. Bredd 140. Djup 70. Höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
Om Cites