CESARE LACCA, serveringsvagn, omkring 1900-talets mitt.

Mörkbetsat trä, glas och metall. total längd 90 cm, bredd 51 cm, höjd 72 cm.

Slitage. Ställvis bortfall av transparent lack. Repor.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 aug 2018 18:12
1 500 SEK
2 aug 2018 18:14
1 402 SEK
1 aug 2018 7:07
1 302 SEK
31 jul 2018 22:53
1 202 SEK
28 jul 2018 21:05
1 000 SEK
27 jul 2018 15:10
300 SEK