1059641

BORD med låda

Allmoge 1800-tal.

Målad benställning av furu. Längd 87, bredd 44, höjd 72 cm

Konditionsrapport

Slitage. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 1 timme

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 200
    118 EUR
    137 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 jun 15:441200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    216 jun 20:25500SEK
    114 jun 10:57300SEK