1059641

BORD med låda, allmoge 1800-tal.

Målad benställning av furu. Längd 87, bredd 44, höjd 72 cm

Konditionsrapport

Slitage. Skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 800
    175 EUR
    200 USD

    Budhistorik (9 bud)
    520 jun 2018 11:171800SEK
    420 jun 2018 7:471700SEK
    520 jun 2018 1:121600SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes