1059641

BORD med låda, allmoge 1800-tal.

Målad benställning av furu. Längd 87, bredd 44, höjd 72 cm

Konditionsrapport

Slitage. Skador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 800
    174 EUR
    205 USD

    Budhistorik (9 bud)
    520 jun 11:171800SEK
    420 jun 07:471700SEK
    520 jun 01:121600SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes