SOFFBORD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Underrede i mässing. Rökfärgad glasskiva. Längd 120 cm. Bredd 70 cm. Höjd 39 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 jun 2018 21:05
350 SEK
24 jun 2018 18:39
300 SEK