MEINDERT HOBBEMA

(1638-1709), hans krets, olja på pannå, osignerad.

Landskap. 47x64 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Torrsprickor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T15

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 EUR

    Slutpris

    1 300
    EUR
    13 349 SEK
    1 502 USD

    Budhistorik (5 bud)
    520 jun 14:551300EUR
    Acceptpris på 1 300 EUR uppnåddes
    419 jun 19:221020EUR
    318 jun 06:36200EUR