BYRÅ

Rokokostil, 1900-talets första hälft.

Med stenskiva. Fanerad med bland annat rot och mahogny. Beslag av mässing. Två lådor. Bredd 118, djup 56 höjd 87 cm

Konditionsrapport

Trasig nyckel medföljer. Fanerskador. Slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 19 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 400
    138 EUR
    160 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    218 jun 15:161400SEK
    418 jun 13:001300SEK
    2A17 jun 22:031200SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes