1059955

SERVERINGSVAGN, 1980-tal.

Kromad ställning med hjul. Rökfärgade lösa glashyllor. Längd 88, bredd 48, höjd 65 cm

Konditionsrapport

Repor. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    850
    83 EUR
    94 USD

    Budhistorik (11 bud)
    1A20 jun 11:36850SEK
    520 jun 11:36800SEK
    1A19 jun 21:55700SEK