KAMERA, Leica CL, samt OBJEKTIV, Tele-Elmar 1:4/135, Leitz, Wetzlar.
Svart kamerahus numrerad 1406487, objektiv Summicron-C 1:2/40, nr 2678315.Kamerans längd ca 11,5 cm. Objektivet med nr 2383612. Uva-filter, motljusskydd samt medföljande linsskydd.
Bruksslitage. Ej funktionstestat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.