KAMERA, Leica CL, samt OBJEKTIV, Tele-Elmar 1:4/135, Leitz, Wetzlar.

Svart kamerahus numrerad 1406487, objektiv Summicron-C 1:2/40, nr 2678315.Kamerans längd ca 11,5 cm. Objektivet med nr 2383612. Uva-filter, motljusskydd samt medföljande linsskydd.

Bruksslitage. Ej funktionstestat.

Utropspris
5 000 SEK