SIGURDUR GUSTAFSSON, gungstol, "Rock´n roll", Källemo, efter 1999.
Rostfritt stål, höjd 69 cm. Numrerad 13/99.
Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design