SIDEBOARD, "London", IKEA, 1950/60-tal.

Fanerat med teak. Lackerade handtag och ben. Längd 128 cm, bredd 43 cm, höjd 82 cm.

Slitage med fläckar och repor. Ett handtag något löst sittande.

Utropspris
3 000 SEK