Design
1060576

HANS-AGNE JACOBSSON, ett par vägglampor, "V149", AB Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Etikettmärkta. Mått 8x15x9 cm vardera.

Slitage med obetydliga bucklor. En något skev. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK