Design
1060635

ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Brunlackerad metall, invändigt vit. Raster i plast. Etikettmärkt. Diameter 60 cm.

Ej funktionstestad. Slitage och fläckar.

Utropspris
2 000 SEK