SOCKERSKÅLAR, 2 st samt GRÄDDKANNA, silver, London 1884 respektive Malmö, 1974. Vikt 226 g.

Höjd 4-7 cm.

Bruksslitage med enstaka märken och bucklor.

Klubbat pris
652
58
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jun 2018 16:28
652 SEK
28 jun 2018 16:28
602 SEK
28 jun 2018 13:15
501 SEK
28 jun 2018 13:15
451 SEK
28 jun 2018 7:47
401 SEK
28 jun 2018 7:47
351 SEK
26 jun 2018 17:46
350 SEK
25 jun 2018 21:32
300 SEK