ATELJÉ STIGBERT, Garnityr, 4 delar, sterlingsilver, 1950-tal.
HE, Engelbert. Stockholm 1950 och 1954. Örhängen, collier samt armband. Armband längd 18 cm. Collier längd 43 cm. Örhängen med stift. Länkar ca 20 mm. Total vikt 76 gram.
Bruksslitage. Anlupen.