Ben fanerade med palisander. Svart läderklädsel. Lösa plymåer i sits och rygg. Längd ca 190, djup 75, sitthöjd 35, höjd 67 cm
CITES-intyg medföljer. Smärre slitage. Märken.
CITES-intyg medföljer