Design
1060998

NOTSTÄLL/TIDNINGSSTÄLL, "Mozart", modellnr 697/22, Gemla 1900-talets andra hälft.

Betsat trä, längd 46, bredd 40, höjd 70 cm

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
1 500 SEK