Design
1060999

Alf Svensson

(Sverige)
Alf Svensson
(Sverige)

ALF SVENSSON, Soffbord, Bra Bohag, 1900-talets andra hälft

Lös glasskiva på kopplad benstomme i teak. Längd 63, djup 47, höjd 49 cm

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
3 000 SEK