SOFFBORD, 1960-tal.

SOFFBORD, 1960-tal.

Ben i massiv palisander. Lös skiva i glas. Längd 120 cm, bredd 70 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage. Obetydliga till smärre nagg. Mindre färgbortfall.

600
53
55
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
3 aug 2018 16:13
600 SEK
3 aug 2018 15:59
500 SEK
3 aug 2018 15:53
400 SEK
Om Cites