Design
1061071

BORD, Sverige, 1950-tal.

BORD, Sverige, 1950-tal.

Stomme i betsad bok. Perstorpslaminat. Längd 69 cm, bredd 69 cm, höjd 72 cm.

Slitage med fläckar. Kantskador.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

107. Ernst Billgren, "And i vas", skulptur, ed. 29/30, Kosta Boda.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK