1061315

MATBORD

England, 1900-talets andra hälft. Fem iläggsskivor.

Fanerat med mahogny. Längd 190, bredd 100, höjd 73 cm. Total längd 440 cm

Konditionsrapport

Skador. Smärre lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 300
    700 EUR
    815 USD

    Budhistorik (15 bud)
    420 jul 15:057300SEK
    3A20 jul 15:057100SEK
    3A20 jul 15:046200SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes