Konst Rysk konst
1061399
Simeon Fedorovich Fedorov
(1867-1910)

SIMEON FEDOROVICH FEDOROV, FORSEN.

Sign. 1891. Olja på duk, 70x90 cm.

Skador. Färgbortfall. Veck.

Proveniens

I familjens ägo sedan första hälften av 1900-talet.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 EUR