DOCKOR, 2 st, bl a Schildkröt, 1900-talets första hälft.

Plast. Vridbara leder. Längd ca 45- 55 cm.

Bruksskick. Dockan från Schildkröt med skador på fot och ögon och med lagningar på ögon. Färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK