ANTTI VUORI

Blandteknik på pannå, signerad.

"Paradisets port". 21,5x21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Tikanojas konsthemmet, 1993.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 250 EUR

    Slutpris

    50
    EUR
    513 SEK
    58 USD

    Budhistorik (6 bud)
    313 jun 14:2450EUR
    2A13 jun 14:2345EUR
    313 jun 14:2345EUR