OLLE BAERTLING

Färgserigrafi, signerad och numrerad 95/100. Daterad 1960-61.

Utan titel. Bladstorlek 42 x 77 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T8
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 25 000 SEK

    Slutpris

    36 000
    3 454 EUR
    4 018 USD

    Budhistorik (18 bud)
    812 jul 14:5036000SEK
    6A12 jul 14:5035000SEK
    812 jul 14:5035000SEK
    Acceptpris på 20 000 SEK uppnåddes