MADELEINE PYK

Olja på duk/pannå, signerad M. Pyk. Utförd 1978.

"Loire". 21 delar à 193 x 40 cm. Totalt mått 193 x 840 cm.

Konditionsrapport

Duk uppfäst på pannå. Borrhål i pannå nr 21.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 000 - 300 000 SEK

    Slutpris

    150 000
    14 270 EUR
    16 709 USD

    Budhistorik (13 bud)
    213 sep 18:07150000SEK
    Acceptpris på 150 000 SEK uppnåddes
    811 sep 17:5060000SEK
    311 sep 15:4850000SEK