Design
1062345

ÅKE AXELSSON, 4 karmstolar, "London", Gärsnäs, sent 1900/tidigt 2000-tal.

Sitsar klädda med skinn och ullblandat tyg. Lackerade ben. Etikettmärkta. Sitshöjd 45 cm.

Bruksslitage med enstaka repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK