TORSTEN ESBJÖRNSSON

Olja på pannå, à tergo signerad och daterad 1996-98.

Komposition, ca 45 x 29 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Proveniens
Ur konstnärens kvarlåtenskap.
Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    13 timmar 37 minuter

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 400
    134 EUR
    156 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1A11 jul 23:021400SEK
    211 jul 23:021300SEK
    111 jul 20:251200SEK