RAGNAR PERSON

Olja på duk, signerad RP.

"Fjärningsman och cyklisten". Bildens mått 30 x 41 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 5 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 600
    158 EUR
    183 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    218 jun 11:331600SEK
    315 jun 08:191500SEK
    213 jun 22:191000SEK