MULBERRY, ryggsäck, 1990-tal
Präglat svart skinn med detaljer i brunt skinn och mässing. Avtagbara ryggsäcksremmar. Fodrad i rutig textil, fyra innerfack, varav ett med dragkedja. Märkt "Mullbery MADE IN ENGLAND". 28 x 30 x 8 cm.
Slitage. Lagning som gått upp vi botten.