Monogram canvas. Detaljer av skinn. Märkt med plakett MCM München A5760. Dragkedja. Två ytterfack med dragkedja. Axelrem medföljer. Längd 58. Bredd 27. Höjd 28 cm.
Ställvis slitage. Märken/små skador.