BÄGARE

Silver, Anders Brandt, Norrköping, 1786.

Räfflad fot. Trambolerad dekor av eklöv. Höjd 11 cm. Vikt 95 g.

Konditionsrapport

Bruksskick. Bucklor. Senare men äldre gravyr. Repor. Invändig förgyllning i princip borta. Ett märke på kroppen, möjligen mindre lagning.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 timmar 42 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    950
    93 EUR
    107 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    323 jun 08:52950SEK
    721 jun 23:09900SEK
    621 jun 20:21800SEK