Fanerat med olika träslag. Dubbeldörrar med växtornament i intarsia. Hyll- och lådinredning. Höjd 141 cm, bredd 101 cm, djup 41 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador. Fanerskador. Lös nyckelskylt medföljer.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10