Design
1063349

David Rosén

(Sverige)
David Rosén
(Sverige)

DAVID ROSÉN, stolar, 4 st, "Napoli", 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Spjälad rygg. Lös stoppad sits. Kopplade ben. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Blekta. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK