TESKEDAR, 11 st, silver, bland annat Anders Gustaf Millberg. Stockholm, 1860-1920.
Modell Engelsk snäck.
Fem Anders Gustaf Millberg, Stockholm, 1872.
Två GAB, Stockholm, 1894-7.
Fyra med olika mästarstämplar, Stockholm, 1860-1920.
Längd 14-15 cm. Total vikt 220 gram.
Slitage. Monogram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.