ÖRHÄNGEN, silver och 18K guld, ett par, rosenstenar, skruvsystem

Total vikt 4,2 g. Längd ca 2 cm. Bredd ca 13 mm. Skruvsystem senare.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Omarbetad. Repor. Slitage.

Utropspris
5 000 SEK