ARMBAND och HALSBAND, silver, Altona och Stigbert, 1956 respektive 1957

Total vikt 43,1 g. Längd halsband ca 42 cm ochbredd ca 1,5 cm. Längd armband ca 18 cm och bredd ca 1 cm.

Repor. Slitage. Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Utropspris
2 000 SEK