Fanerad med teak. Mörkbetsade dealjer. Tre lådor samt nedfällbar barlucka. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 150 cm, djup 43 cm, höjd 95 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.