LONGINES, fickur, savonett, 50 mm,

14K guld, manuell, liten sekundvisare.

Boettnr 2312272.

Total vikt ca 89 gram.

Kedja i doublé medföljer. Längd ca 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Bucklor. Gravyr.

Utropspris
3 000 SEK