SKRIVSCHATULL

1800-tal,

Svartmålat med mässingsdetaljer. På benställning. Utfällbart med delad läderklädd skrivskiva och underliggande inredning. Längd 45 cm, djup 27 cm, höjd totalt ca 75 cm.

Konditionsrapport

Ej genomgången. Slitage. Märken. Gravyr.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    96 EUR
    112 USD

    Budhistorik (6 bud)
    416 jul 16:161000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    416 jul 16:16950SEK
    416 jul 16:15900SEK