1064306
TRÄDGÅRDSURNOR ett par, sandsten Gotland

Diameter ca 27, höjd 22 cm. Innermått diameter 13 cm.

Fläckar. Smärre slitage. Nagg.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
223
250
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 jun 2018 16:34
2 400 SEK
21 jun 2018 16:34
2 200 SEK
21 jun 2018 16:00
1 915 SEK
21 jun 2018 16:00
1 815 SEK
21 jun 2018 15:46
1 715 SEK