CARL FREDRIK BLOM, knivar, 6 st, silver, Stockholm, troligen 1820.

Knivr med blad i silver. Ett knivblad stämplat Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1888. Längd 19,5 cm. Vikt 234 gram.

Slitage. Lagningar.

Klubbat pris
1 250
111
116
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
11
12 jul 2018 6:10
1 250 SEK
10
12 jul 2018 0:55
1 150 SEK
9
12 jul 2018 0:55
1 111 SEK
9
11 jul 2018 20:26
960 SEK
11 jul 2018 20:26
910 SEK
11 jul 2018 17:24
855 SEK
11 jul 2018 16:26
805 SEK
8
11 jul 2018 16:26
801 SEK
11 jul 2018 14:06
751 SEK
10 jul 2018 11:00
701 SEK
10 jul 2018 11:00
678 SEK
8 jul 2018 20:47
605 SEK
7 jul 2018 14:41
555 SEK
6 jul 2018 12:00
505 SEK
6 jul 2018 12:00
501 SEK
6 jul 2018 9:38
400 SEK
5 jul 2018 13:27
350 SEK
4 jul 2018 20:10
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14