BÖCKER, 3 stycken, Christo, 1900-talets senare del.

"Edizioni Apollinaire", 1960-tal, 72 sidor.
"Christo: From the Rothschild Bank AG Zurich", 1989, 180 sidor.
"Valley Curtain", Verlag Gerd Hatje, Stuttgart, 1973, 254 sidor.

Slitage. Skador. Två sidor saknas i "Valley Curtain".

Utropspris
1 500 SEK