RING

14 K vitguld m 1 briljant ca 1,5 ct ca H-I VS. 2 baguetteslipade diamanter.

Total vikt 3,8 g. Storlek 15,5/48.

Konditionsrapport

Repor. Slitage. Gäller ringskena.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Unni Trolle

Unni Trolle
Gemmolog, värderare

unni.trolle@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 75 000 SEK

    Slutpris

    70 000
    6 745 EUR
    7 727 USD

    Budhistorik (4 bud)
    212 aug 20:1370000SEK
    Acceptpris på 70 000 SEK uppnåddes
    311 aug 18:2257000SEK
    210 aug 00:4855000SEK